Přestaňte se pořád na něco vymlouvat

Dnes to nejde, protože „musím uklízet, bolí mě hlava, vždyť já jsem hezká/ý taková/ý jaká/ý jsem, musím jít s přáteli na skleničku a jet k našim, ono se nic nestane, když budu cvičit až zítra“ a takhle je to den co den, pořád dokola. Přiznejte si, že místo abyste si vyhradili čas na cvičení, tak radši vyluxujete celý barák. Takhle ale nikdy nezhubnete.
sportovní potřeby
Hubnutí je složitý proces obsahující správné zdravé stravování (tím nejsou myšleny diety), pohyb, dobrý pocit a řád. A pokud nejste tip člověka, co by se přinutil jít do posilovny, jít běhat nebo posilovat hodinu/hodinu a půl doma, pak vyhledejte fitstudia, kde vám k tomu lidé pomohou a kde vás donutí k výkonu přítomnost cizích lidí, která v nás přirozeně vyvolává konkurenci.
Skoro každé město má svoje fitcentrum. Platit můžete každou hodinu zvlášť nebo si dopředu zaplatit zvýhodněnou permanentku, která vás donutí jít cvičit i příště. Lekci vede certifikovaný sportovec, který vám cviky představí a snaží se vás dovést k nejlepším výsledkům rovnajícím se vaší fyzické kondici. Neděste se toho, že první hodina byla náročná a že z vás teklo, kde to šlo. Druhá a třetí jsou zlomové, a pak už se to jenom zlepšuje, až zjistíte, že vám jedna hodina týdně rozhodně nestačí.
Fitcentra nabízejí velké množství druhů cvičení – od Pilátes, až po kruhové tréninky či TRX. Nechybí klasický aerobik, jóga či trampolíny. Lekce většinou trvá 60 minut a pokud nemáte kam dát děti, tak se nejdříve porozhlédněte, zdali vámi vybrané sportovní centrum nenabízí dětský koutek! Fitcentrum má rovněž barový kout, kde si můžete objednat energická pití či proteiny pomáhající k lepšímu výkonu.
cvičení na podložce
Investovat do cvičení ve „fitku“ se vyplatí. Donutí vás skutečně jít cvičit, poznáte nové lidi a cvičit ve skupině jedinců, kteří chtějí to samé, co vy, je inspirující a motivující! Navíc ceny, které sportovní centra nabízejí, jsou přijatelné a prospějete tím svému fyzickému, ale i duševnímu zdraví! Tak vezměte kámošku, děti nechte doma a běžte si dát do těla. Po třetí hodině si už nic nebudete vyčítat!