Péřové komplety přináší komfort do ložnice


Pokud vás trápí myšlenka, jak si vybrat kvalitní peřinu a polštář, navíc aby jejich výplní bylo peří, tak je zde velmi jednoduché řešení. Český výrobce lůžkovin totiž přináší super řešení, které zajisté oceníte. Můžete si totiž jednotlivé péřové komplety zakoupit, a ještě si zvolit přesně rozměry, které vám budou vyhovovat nebo se zaměřit i na jinou nabídku, kterou například péřové přikrývky nabízejí.
Klasik – v tomto případě je výplní 20% husí prachové peří a 80% jemné husí peří. Používat se dá celoročně.

zdravotní peřina

Premium – trochu jiné složení výplně zaručuje dokonalý komfort. Přikrývka a péřové polštáře jsou opět z jemného husího peří a prachového peří, tentokrát v rovnoměrném poměru, tudíž 50% od každé složky.
Excelent – tady se trochu hodnoty převrátily a výplň tvoří 20% husí peří a 80% prachové husí peří.
Luxus – zde nenaleznete žádné jemné husí peří, ale skutečně 100% množství prachového husího peří, což poskytuje jedinečný komfort užívání.
Tyto péřové komplety si lze jednoduše objednat a zvolit si tak odpovídající velikost péřových přikrývek a samozřejmě i polštářů. Nabízí se možnost si produkty vybrat podle vlastního uvážení nebo si pořídit rovnou celkový komplet.

polštář s dekou

Kvalitní výroba

Husí peří je zpracováno za velmi přísných podmínek a odpovídá tak skutečně nejvyšším požadovaným normám, které si na výrobu klade EU. Navíc je pokrývka sterilizovaná při 130°C a to zase zaručuje vysokou hygienickou nezávadnost. Takové produkty získají rovněž patřičný certifikát, a tak se lze na ně plně spolehnout. Povrch tvoří 100% bavlna, která je nejen příjemná na dotek, ale současně si skvěle rozumí s přírodním produktem jako je právě husí peří. Aby přikrývka zajistila i bezproblémovou údržbu, tak je prošitá pevnými stehy do tvaru kostek, ty samozřejmě drží tvar a peří na svém místě, čímž zajistí bezproblémový spánek a také samotnou údržbu.