Hoďte svou kámošku přes záda


A spěchejte do posilovny. Ne, to není omyl a nemáme na mysli, abyste svou nejlepší přítelkyni přehodila přes záda jako pytel brambor a posilovala s ní namísto činek. Kámoškou jsme měli na mysli cvičební podložku, která vás věrně doprovází již léta na pravidelné tréninky zrovna toho druhu cvičení, které jste si kdysi vybrala. A docházíte na něj již léta a věrnou kamarádku nikdy nezapomenete doma stejně jako botky na přezutí, peníze na cvičební lekci popřípadě permanentku, láhev s pitím a ručník.

ženy karimatka

Jako bychom vás slyšeli! A jak to mám asi všechno pobrat a jak si mám tu sbalenou ruličku přehodit přes záda?! Velmi jednoduše. Tak jako vy nosíte v nepříznivém počasí plášť anebo bundu, pořiďte i své karimatce příjemný kabátek, a to bytelný a kvalitní obal. Obal na podložku může být vyroben z nepromokavého materiálu anebo příjemné sto procentní bavlny. Kvalitní taška ze 100% bavlny pevného tvaru a střihu ochrání vaši cvičební podložku před chladem tak jako ochrání kabát vás.

žena cvičí

A navíc, když si vyberete tu pravou, pak jsou v ní schované i vychytávky, které každá žena uvítá. Určitě vám bude příjemné přehodit přes ramena kvalitně zpracovanou tašku, jež je navíc tak dobře skladná, že karimatku do ní snadno vložíte i vyndáte a nemusíte se trápit pěchováním a případným natržením či zničením vaku. Uzavíratelná kapsička je skvělá právě pro váš mobil anebo klíče od domova, které nemusíte lovit v tašce, ale budou pěkně čekat v zavřeném koutku na svůj příhodný čas. Mezi velké výhody patří i téměř neznatelná váha obalu.

Jestliže nehodláte karimatku nosit v tašce, ale přesto chcete mít ruce volné, když spěcháte na trénink, i na vás výrobci sportovních pomůcek mysleli. Kupte si bytelný popruh k podložce, do kterého ji jen vložíte, po stranách zafixujete, přehodíte přes rameno a můžete se vydat v klidu na vaše oblíbené cvičení s rukama v kapsách.