Fenomén doby – hudba na internetu!

Pokud jste mladí, možná si výše uvedené fenomény nepamatujete! Pokud budete trošku starší, už budete vědět o čem mluvíme! Ale jak to je s hudbou nyní? Jak si vybrat mezi autory toho oblíbeného a kde vlastně poslouchat hudbu?
filmový pás you tube
Rádio
Poslouchat rádio je stále in. V momentální době jsme však tak otráveni rádii, kde se hraje do kola celý den pět a půl písniček, že už tuto volbu tolik nevyhledáváme. Nicméně, jednou za čas, je fajn si rádio poslechnout. Kdo však má doma ještě klasický rádio přijímač? Již v této době se objevují tyto přijímače snad jen v autech a na veřejných místech, jako jsou kavárny, čekárny a podobná místa. V této moderní online době jsou moderní samozřejmě už i internetová rádia, která jsou velmi silně na vzestupu!
paul david hewson zpěvák
Vlastní seznamy songů na MP3
Většina z nás už nyní má chytré telefony, které se jednoduchými a snadno dostupnými kabely dají připojit k různé technice a můžou nám hrát doma, v tělocvičně, v posilovně. Prostě kdekoli, kde chceme. Naše seznamy odpovídají našemu vkusu a našim oblíbeným písním. Avšak, kde přijít na další a další inspirace? Samozřejmě online na internetu!
zpěvák s kytarou
Internet
•   Jak už bylo řečeno, jednou z variant jsou internetová rádia.
•   Další variantou jsou samozřejmě různé internetové e-shopy, kde si za drobný poplatek můžete koupit songy, které chcete. Nicméně to vám nedává takový rozhled.
•   Nejlepší a vlastně i nejlevnější a nejinspirativnější variantou je pak všem známý youtube. Samozřejmě i zde na vás útočí reklamy, nicméně, pokud hledáte písničky a ty nejoblíbenější, vždy zde naleznete seznamy těch TOP za uplynulý rok, měsíc či týden. Obrovskou výhodou také je, že zde naleznete nejen nejnovější hity, ale také hity doby minulé. Například různé výběry písní devadesátých let.

Tedy směle do toho a užívejte si hudbu! Co krásnějšího může být, než si najít oblíbený song online, zazpívat si a ještě sledovat klip!