Vzrušující zábava pro ty, kteří se ničeho nebojí

Chtěli byste se zúčastnit hry, která bude strašidelná, vzrušující a plná záhad? Jedna taková se vám v dnešní době nabízí a má úspěch u všech generacích lidí, kteří se nebojí žádné výzvy. Zažijte i vy dobrodružství v únikové místnosti, ze které se vám podaří vyjít ven pouze v případě, že uhodnete správnou odpověď na danou záhadu.
Je pro vás připravena hra s názvem Samara, ale i Dvojitý agent a na výběru dané hádanky se můžete domluvit s vaším týmem hráčů sami.
klíč v zámku

..1 První záhada – koho pozvat do týmu?

Váš tým by se měl skládat z počtu hráčů 2 – 5. O čem však nemůžete pochybovat je to, že čím více vás bude, tím lépe se vám bude přemýšlet nad daným hlavolamem a rovněž se i pobavíte nad vaší snahou – dostat se ke správné odpovědi formou zábavy a neopakovatelného prožitku ze hry. Taktéž platí, že se vám vstupné vyplatí po finanční stránce v případě, že nastoupíte v plném počtu hráčů.
Pamatujte ovšem, že nejmladšímu členovi by mělo být minimálně 15 let.

..2 Druhá volba – výběr samotné hry

Je na vás, jakému typu hry dáte přednost. Jestli se rozhodnete pro SAMARU, čekat na vás bude pokračování hororového příběhu, kde se objevili další mrtví, a to díky záhadné kazetě, která se opět šíří. Vyřešit vám záhadu pomůže i shlédnutí filmu Kruh, protože získáte všechny potřebné informace čerstvě do paměti.
Dvojitý agent vás vezme do historického prostředí, ve kterém zmizel váš kolega s tajnými informacemi. Jako agenti budete mít za úkol přijít na to, kdo za to může a co vlastně schovával. Všechno se však může zdát být jinak, než byste řekli, pamatujte.
plán bludiště

..3 Poslední otázka – jak zvítězit?

Zahrát si hru je jedna věc, ale vyjít z ní jako vítěz už druhá a možná i mnohem důležitější. Potrápí vás mnoho hlavolamů, kódů, ale i nápověd, které vám pomůžou posunout se o kousek dál. Nemějte obavy, díky logickému myšlení jistě přijdete na to, jak to celé bylo. Jestli vám neunikne žádný detail, buďte si jistí, že hru ukončíte ještě v uvedeném časové limitu jako vítězný tým.