Pro děti na ven i na doma

Není totiž nad pořádné dobrodružství. Snad každý, když je malý, miluje hru na schovávanou a snad každé dítko si rádo staví nejrůznější úkryty, schovávačky a bunkry, ať už ve svém pokojíčku nebo i třeba venku. Zkrátka takové místo, kde může být na chvíli samo, třeba se svojí oblíbenou hračkou nebo potmě s baterkou – to je teprve to pravé dobrodružství. Takovéto dobrodružstvímůžete dopřát i vašemu dítku. Pořiďte mu dětský stan s míčky, který se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru a dá se s ním užít spousta zábavy a dobrodružství. Nechte vaše ratolesti zabavit se tímto skvělým herním prvkem a užít si spoustu dobrodružství, zábavy a legrace. Dejte jim prostor, díky kterému se mohou skrýt před ostatními, užít si více soukromí a připadat si dobrodružně. Díky své velikosti se stan vejde i do toho nejmenšího pokojíčku.
indiáni a stany

Pořiďte vašim ratolestem tento úžasný doplněk, díky kterému získají skvělé útočiště pro svoje dobrodružství, ať už doma nebo venku. Obzvláště při venkovním používání pak vy jako rodiče oceníte možnost snadné údržby a omyvatelnosti. Pestrobarevný stan zároveň skvěle poslouží jako ochrana před sluncem v horkých letních dnech, vzít ho tak můžete třeba i na dovolenou na pláž. V nabídce najdete pestrobarevné motivy s různými potisky jak pro chlapečky, tak i pro holčičky. Noví obyvatelé pestrobarevného stanu si uvnitř mohou pohrát se svými nejmilejšími hračkami nebo si zkrátka jen užívat to, že je chvíli nikdo nevidí a že jsou skryti před okolním světem.
bunkr pro děti
Pořiďte tento herní doplněk do pokojíčku vašeho potomka a uvidíte, že s ním sklidíte obrovský úspěch. Protože kdo by jako malý nemiloval schovávání se do nejrůznějších skrýší a bunkrů. Kdo z nás se nechtěl občas alespoň na chvíli ukrýt před okolním světem a ve tmě si uvnitř svítit baterkou a pozorovat okolí zase z jiné perspektivy.