Vlastní dětské hřiště

Pokud si pořídíte vlastní dětské hřiště k domu, získáte pro sebe zasloužený volný čas a také chvilku pro odpočinek. Při výběru dětského hřiště platí, že tam jsou základní dvě věci, které dětem udělají radost, a to jsou houpačka a skluzavka.
dětské hřiště

Stavebnicové systémy

Na trhu je dostupná široká škála dětských hřišť, u kterých je velmi snadné díky stavebnicovým systémům a propracovaným programům sestavit například:
Sestavu vhodnou pro mini zahrádku.
Velkou exkluzivní sestavu pro rozlehlé zahrady.
Jestliže si na montáž dětského hřiště sami netroufáte, lze využít možnosti objednání montáže odborným montážním týmem.

Jungle Gym

Inspiraci pro vytvoření dětského hřiště můžeme najít například u firmy Jungle Gym. V jejich nabídce jsou rovněž velké exkluzivní kombinace. Dětská hřiště Jungle Gym se řadí mezi velice kvalitní dětská hřiště. Hřiště Jungle Gym zajišťují dětem vysoký komfort při hraní. Jejich hřiště nabízejí veliké množství nejrozmanitějších věží a věžiček s rozličnými rozměry podestami i výškami. Zároveň firma Jungle Gym nabízí i množství přídavných modulů, pomocí kterých je možné rozšířit i již samostatné stávající věže. Ke všem věžím je možné přimontovat skluzavku.
síť na prolejzačce

Kvalita materiálu především

Veškeré dodávané díly dětského hřiště jsou vyrobeny z tlakově impregnovaného dřeva. Impregnace na dílech hřiště potom ochraňuje dřevo proti plísním a hnilobě, čímž zajišťuje svým dětským hřištím dlouhou životnost. Skluzavky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný vůči mechanickému namáhání a UV záření. Pro nejmenší děti je součástí věží rovněž vestavěné pískoviště. Na výběr jsou tato dětská hřiště v odstínu červeném, žlutém, zeleném a modrém. V nabídce firmy Jungle Gym je například:
modul Minimarket
hasičská šplhací tyč
Kompletní sortiment dětských hřišť nabízí také firma Vladeko s.r.o., kde si v jejich areálu mohou děti spoustu herních prvků vyzkoušet.