Trochu jiný nábytek

Pokud vašemu dítěti pořídíte sedací pytel, je téměř jisté, že se pro něj stane nejoblíbenějším prvkem v interiéru vaší domácnosti.
Úžasný sortiment barevného designu umožní každému najít si ten správný „válecí“ pytel na míru pro každé dítě, a nejen pro něj.
Sedací pytel pro děti je díky své výplni z polystyrénových kuliček velice lehký, a proto ho můžete lehce přemisťovat po celém bytě, anebo ho dětem přibalit i na prázdniny k babičce, protože ho velice snadno přepravíte v autě, bez velkých nároků na prostor.
Sedací pytel se vejde i do menšího pokoje a snadno ho uklidíte, když potřebujete volný prostor.
spící dítě
Díky tvaru a popruhům si vaše dítě přizpůsobí pytel pro aktuální potřebu, a tak ho využije pro hraní her, pro učení, nebo sledování televize. Používání pytle je bez nejmenšího rizika zranění, na rozdíl od běžného nábytku s tvrdým povrchem a ostrými hranami. Polystyrénová výplň slouží jako výborný izolant a ochrání dítě od chladu vycházejícího od podlahy. Podle potřeby lze polystyrénové kuličky do pytle přidávat anebo ubírat. Náplň má několikeré jištění, aby se zamezilo vysypání ven z obalu například malým dítětem.
Sedací pytel pro děti se různě tvaruje a váš potomek si vždy najde tu nejpohodlnější polohu pro svou činnost, pro uvolnění celého těla a příjemnou relaxaci. Pohyby, které při používání pytle dítě dělá, pozitivně ovlivňují záda, svaly a koordinaci pohybů.
siluety hrajících si dětí
Celý produkt je výborně řemeslně zpracovaný s dvojitými švy, které zaručují jeho celistvost a dlouhodobé používání. Pytle s nylonovým povrchem se velice snadno čistí. Stačí k tomu vlhká houbička. Nylon je také výborným materiálem pro vodoodpudivost, takže dítě si bez starostí může pytel vzít i na terasu nebo na zahradu.
Pokud máte doma více potomků a nechcete být svědky nikdy nekončící bitvy o to, kdo zrovna nutně bude sedací pytel používat, pořiďte každému dítěti jeho vlastní. A v sortimentu nabízeného zboží si určitě vyberete i pro sebe, třeba pro romantické chvíle ve dvou nebo pro víkendové lenošení.