Jak na správné hubnutí?


Zhubnout, to je sen spousty žen i mužů, který se jim může splnit. Chce to ale snahu, dril a odhodlání. I proto spousta lidí hubne opakovaně, bojuje s jojo efektem a neustále se motá ve spirále hubnutí a přibírání shozených kilogramů.
Pokud potřebujete zhubnout opravdu hodně rychle, bez námahy třeba na ples, pak klidně můžete zvolit doplňky stravy, které vám pomohou rychle zhubnout. Bez úpravy stravy a přidání tělesné zátěže se však shozená kila neudrží, přidejte tedy redukční jídelníček a dostatek pohybu. I tak se ale nějaký jojo efekt dostaví v době, kdy vysadíte podpůrné prostředky k hubnutí a je potřeba s tím počítat. Tuto variantu hubnutí nevolte opakovaně! Rychlé hubnutí není pro naše tělo vhodné a jeho opakování vám může zadělat na velké problémy. Hodí se tedy pouze na jednorázové akce typu ples či svatba. Před nárazovým hubnutím se vždy poraďte s lékařem o vašem momentálním zdravotním stavu.žena v běhu.jpg
Pokud potřebujete zhubnout na delší dobu bez jojo efektu, pak nepočítejte s tím, že zhubnete rychle. Právě naopak, pokud chcete zhubnout trvale, prospěje vám více hubnutí pomalé, založené na dostatku kvalitního pohybu a především úpravou jídelníčku. Pokud chcete hubout opravdu efektně, pak si nechte poradit od odborníků na danou problematiku.meruňky, dřevěné prkénko.jpg Skvěle vám poradí výživový poradce ale třeba i osobní trenér. Ten vám vytvoří jídelníček přímo na míru a navíc i cvičební plán přímo pro vás. Zpočátku radši ani nestoupejte na váhu, aby vás neodradilo pomalé hubnutí, prostě to chce chvíli, než se hubnutí nastartuje. Pokud chcete, aby bylo hubnutí co nejvíce trvalé, pak je ideální zhubnout maximálně 4 kilogramy za měsíc ale klidně třeba jen dva. Tělo se musí se změnou srovnat. A hlavně, po zhubnutí nesmíte zajet do starých kolejí. Musíte stále pokračovat s cvičením, i když v menší intenzitě a hlídat si svůj jídelníček, nebo kila poletí znovu nahoru.