S testerem získáte důležité informace

Máte pocit, že se stav vaší bazénové vody začíná zhoršovat? Možná za to může právě skutečnost, že vám v ní chybí důležitá složka, kterou je potřeba včas doplnit. Abyste však věděli, jak na tom stojí, musíte ji pravidelně sledovat pomocí testeru bazénové vody https://www.chlorito.cz/tester-bazenove-vody.
Ten je nepostradatelným pomocníkem při úpravě chemických přípravků, které používáte a které vám ze dne na den neúčinkují tak, jak to očekáváte.

Nic složitého na tom není

Na kontrole všech potřebných hodnot ve vaší vodě není nic složitého. Stačí si zakoupit levný a jednoduchý tester pH nebo Cl (v mnoha případech natrefíte i na takový, který naměří obě hladiny) a pravidelně ho používat na sledování výskytu chlorové složky nebo hladiny pH ve vodě.

  • Pouze přesné měření vám pomůže lépe používat chemii, kterou máte ve vaší výbavě a zdokonalit tak stav vaší vody, která by měla být v každém ohledu nezávadná a způsobilá ke koupání bez zdravotních potíží.

V sortimentu nalezete kapkový tester nebo takový, který je ve formě tablet. Záleží na vás, který z nich si zvolíte, ovšem nezapomínejte ani na to, že je potřeba mít toto příslušenství v dostatečném množství. Nabídka se proto zaměřuje i na výběr náhradních náplní, které vám budou sloužit v průběhu celé letní sezóny.

plovací kruh v bazénu

Je nutné znát správné hodnoty

Jestli jste příslušné testery ještě nikdy nepoužívali, možná jste se během vaší snahy upravit vodu tak, aby byla perfektní, setkali s mnoha neúspěchy. Je to právě z toho důvodu, že jste neměli přehled o tom, jak na tom stojí hladina pH a Cl ve vaší vodě a tím pádem jste používali nesprávné a mnohdy i zbytečné chemické přípravky.
Buďte ovšem chytřejší než jindy a postupujte tak, jak se to při zdokonalení bazénové vody má. Je nutné nejdříve zjistit, jaké přípravky budou pro vaši vodu nejvíce účelové a následně jich v nejkratší možné době aplikovat do vašeho bazénu. Pokud tak učiníte, buďte si jistí, že se s neúspěchem už nikdy nesetkáte.