Rozváží rozvoz květin České Budějovice i květiny v květináči?

Faktem je, že zdaleka ne každý, kdo chce nějakou květinu, se může dostat do květinářství. Často je to proto, že se jejich doba, kdy jsou otevření, kryje s jeho pracovní dobou. A květinářství nepatří zrovna mezi odvětví, která by měla otevřeno po celý den.

Jak to tedy udělat, pokud bydlíme například v Českých Budějovicích a chceme si koupit květinu, avšak nestíháme květinářství navštívit během běžné otvírací doby? Jednou z možností je využít služby, kterou některé sítě květinářství nabízí, v tomto případě tedy rozvoz květin České Budějovice. O co se jedná?

ruka držící kytici růží

Jak již název napovídá, dovezou vám vybrané květiny na zadanou adresu. A máte jistotu, že budou skutečně čerstvé, jako kdybyste je právě koupili v obchodě. Obvykle se používá pro řezané květiny, které přeci jen ztrácí svůj vzhled a uvadají poměrně rychle, zvláště za horkých letních dnů. Ale co v případě, že chcete koupit nějakou květinu v květináči? Můžete tuto službu využít i v tomto případě? A hlavně, je to vůbec výhodné?

Popravdě řečeno, je to samozřejmě možné. Obvykle vám dovezou jakoukoliv květinu, kterou mají v nabídce. Problém však je, že tato služba není zrovna nejlevnější. A to, ve spojení s faktem, že kytky v květináči lze revitalizovat poměrně snadno, nehledě na to, že nejspíš očekáváme, že s námi budou déle než ty řezané, znamená, že se tento způsob finančně příliš nevyplatí.

bílá kytice v kyblíku vedle rámečku na obrázek

Zde je totiž lepší využít běžné poštovní či doručovací služby, jako je Česká Pošta, Zasilkovna, nebo PPL. Pokud jsou totiž dobře zabalené a před zabalením zalité, pak pár dní zabalené vydrží. A jistě, po vybalení mohou vypadat trochu povadle, avšak po vyndání na světlo a případném zalití se během pár hodin vzpamatují.

Zde je tedy dobré zbytečně nevyhazovat peníze a rozvoz květin používat skutečně pouze na řezané květiny. Věřte, že vaše peněženka to ocení.