Nákupy pro ženy, muže i děti

Obrovské číslice všude kolem
Poznáte je hned. Bez nutnosti nějakého zdlouhavějšího hledání či vyšších nároků na Vaši pozornost. Když se totiž prodejci rozhodnou, že se chtějí zbavit určitého prodejního sortimentu, dají o tom dostatečně včas a dosti jasně vědět. Zejména, jedná-li se o prodej oblečení a módy obecně.
Když tedy vejdete do obchodního domu a ze všech viditelných výloh s textilem na Vás najednou útočí číslice v téměř nadživotní velikosti, můžete si být jisti, že právě probíhají sezónní výprodeje ve velkém stylu.
 sleva ukončena
Červená pro zdůraznění
Pro osoby, které pohled na číslice odrazuje (že by podvědomá reakce naučená v hodinách matematiky na základní škole?) nebo by jednoduše rády prošly nákupní galerií přímo k obchodu, který skutečně hledají a potřebují, a nenechaly se přitom rozptylovat desítkami dalších nabídek, pak existuje ještě vyšší stupeň anonce oznamující „zcela jedinečné a neopakovatelné nabídky“, kolem nichž pouze projít by bylo možné nazvat zločinem.
Tímto tahem je zabarvení poutačů upozorňujících na maximální procentuální výše slev do červena. Protože červená je ze své podstaty agresivní barvou, téměř jistě ve Vás vyvolá nějakou reakci. Zda se jedná o vyvolání příjemných či naopak nepříjemných pocitů je prakticky jedno. Jako potenciální kupující jste si nabídky všimli, a to je hlavní. Právě to se počítá.
Nyní už Vám tato akce zůstane zapsána v mysli a existuje mnohem vyšší pravděpodobnost vyvolání vašeho aktivního zájmu, než kdyby byly nabídky vyvedeny v pohodové paletě zelených odstínů. Mission accomplished.
 
Mimosezónní nákupy sezónního zboží
Není však možné na sezónní výprodeje pohlížet pouze jako na nutné zlo. Nejspíš i u Vás doma by bylo možné najít nějaký ten „úlovek“, který jste během léta či zimy zakoupili za poloviny původní ceny
a v případě potřeby, jako kdybyste jej našli. Nakupování letního oblečení v zimě a zimního během léta má svá pozitiva. A to i přesto, že na Vás kolemjdoucí mohou pohlížet jako na blázna, protože jste se uprostřed července rozhodli zakoupit si kožešinové kozačky.
 nulová sleva
Takže sezónním výprodejům třikrát zdar a mnoho zdarů při případném dalším lovu!!!