Komu darovat anděly z drahých kamenů


Každý z vás bude s velkou pravděpodobností znát film s Jaroslavem Marvanem v hlavní roli s názvem „Anděl na horách“. S Josefem Kemrem tu vytvořili dvojici, která bavila a stále ještě baví tisíce lidí v naší zemi, a to i mnoho let poté, co oba aktéři odtud odešli. Byli to skuteční mistři hereckého umění a možná si kladete otázku, kam se asi odebrali, když už tu nejsou.

Prozíraví lidé dobře ví, že existují i světy, v jiných dimenzích, kde žijí láskyplné bytosti, a těm lidé lidově přezdívají andělé. A kam jinam Gustav Anděl z hor spolu s Josefem Kemrem mohli doputovat, než do nebeských světů?

anděl

Anděl je na naší planetě s oblibou využívaný výraz pro každého, jehož morální kredit je zcela odlišný od různých intrikánů, podvodníků a jiných zločinců, a tito lidé si zaslouží maximální obdiv a úctu nás všech. Mohli bychom je také obdarovat něčím, co jim vlastně připomene je samotné. Darujete-li takové osobě anděla, bude to pro ni i zpětnou vazbou toho, jak na vás působí. A to je moc dobře.

Jakého anděla si vybrat

Andělských sošek existují tisíce druhů, řezbáři vám je zhotoví ze dřeva, děti z papíru, ale my bychom vám rádi připomněli, že mohou mít i podobu opracovaného drahokamu. Ono je to vlastně velice trefné, protože andělská bytost vyzařuje ze svého středu nádhernou barevnou auru, a s ostatními sdílí své drahocenné vlastnosti, podobně, jako drahokamy nalezené v přírodě. A pohled na překrásného anděla z kamene z červeného Jaspisu, tyrkysového Tyrkenitu, fialového Ametystu, růžového Růženínu, zeleného Avanturínu nebo oranžového Karneolu vás pohladí na duši.

anděl z kamene

Proč mají andělé křídla

Napadla vás někdy otázka, proč jsou andělé zobrazováni s křídly, když vlastně žádné nemají? Je to proto, že při setkáních s naší dimenzí budí dojem, že se vznáší ve vzduchu, a některé andělské bytosti to také ve svém hmotném světě dovedou, využívají teleportaci k přemístění nejen svého těla, ale i dalších hmotných předmětů a vesmírných lodí.