Zboží jako v bavlnce

Chcete-li předejít nespokojeným zákazníkům a případným stížnostem, pořiďte si kvalitní obaly pro své zboží. Neztrácejte čas se složitými obaly a místo nich investujte to odolných a cenově velmi dostupných, jako jsou právě plastové obálky. Právě ty jsou velice oblíbenou volbou zejména pokud jde o přepravu textilních zásilek. V minulosti bylo možno posílat právě textil v igelitových taškách, které bohužel nezaručují takovou odolnost jako právě výše zmíněné plastové obálky. Díky síle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny je téměř nemožné je poškodit.

Pruhovaná krabice

Práce s nimi je velice snadná a rychlá. Zapomenout můžete na nešikovné lepící pásky, které mnohdy nemusí držet. Při transportu balíků se také stává, že dojde k poškození a tím pádem zákazník nemusí takovou zásilku přijmout. Při použité obálky plastové se právě těmto nepříjemnostem vyhnete a zkvalitníte tak své služby.

V internetovém velkoobchodě 2pack.cz seženete širokou škálu obálek, jak klasicky bílých, tak pestrých barevných. Vybrat si můžete také tloušťku a velikost, abyste mohli poslat takřka cokoli. Každá obálka je navíc uvnitř úplně černá a zabraňuje tak komukoli sledovat obsah. Vše je tedy naprosto diskrétní a bezpečné. Mimo klasické obálky je možno pořídit také obálkys uchem a získat tak praktickou tašku, kterou zákazník snadno odnese domů.

Příprava zásilky

Balení jsou dostupná po 10, 50 a 100 kusech, tudíž máte možnost pohodlně zásobit svou firmu, a ještě k tomu ušetřit.

Dopřejte svým zákazníkům jen ten nejlepší pocit z nakupování s garancí bezpečné přepravy jeho zásilky. Ať už ji po cestě potká cokoli, s obsahem bude při přepravě zacházeno jako v bavlnce.

Pro více informací navštivte 2pack.cz a prohlédněte si pestrou nabídku obalových materiálů, jako jsou pyle, sáčky, kartony nebo krabice. Pro každý produkt jistě najdete vhodný obal.