Úklid v panelových domech.


Bydlíte na Praze 9 v panelovém domě, kde probíhá pravidelný úklid bytových domů, nebo jste zrovna v panelovém domě, kam se tato firma ještě nedostala. Domluvit se schůzi bytového domu, aby se něco odsouhlasilo je někdy až nemožné. Spousta lidí má spoustu názorů a společná domluva je až nemožná. Ovšem úklidová firma vy zajistila mezi lidimi větší klid, aniž by si někdo postěžoval na souseda, že neuklidil bláto, které si donesl na botech a podobně. Určitě to spousta lidí zná, co bydlí v panelových domech. Některé byty jsou pronajímány a střídají se zde nový a nový nájemci. Někdy ani nevědí, že nějaký společný úklid je, a že ho mají dělat právě oni.

úklid bytových domů praha 9

Je to složité. Pak dochází ke komplikacím a to nese jen zlou krev, jak se říká. Proto je někdy úklidová firma na místě stačí, když měsíčně každá rodina přispěje určitou částku do společného fondu, ze kterého se následující úklid zaplatí. Není to těžké a udělají veškerou práci za vás. Co do toho spadá určitě každý bytový člověk ví. Jedná se o uklizení prostorů ve sklepě. Ať už sušárny, kterou někteří lidé využívají nebo společné prostory ve sklepech. Je to chodba a umytí přízemních okének. Ty bývají špinavé od prachu a sečení trávy. Na to spousta lidí zapomíná. Když se dostaneme k hlavnímu vchodu je většinou prosklený a stejně tak umazaný od otvírání a zavírání.

úklid bytových domů praha 9

Chodba, výtah a to nemyslíme jen země ale i zrcadlo ve výtahu a číselníkový pořadač, který vás dostane do určeného patra. Stejně tak kovové zavírací dveře, aby nebyli upatlané. Myslíte si, že se nezašpiní, ale někteří lidé jsou odborníci. Dále prostory na schodišti a mezipatrové okna. Ty jsou velká kvůli přívodu dostatečného světla na schodišti. Stejně tak má každé patro země, které se musí zamést a umýt. Zdá se vám toho málo. Rozhodně ne. Je to namáhavé a nikomu se do toho nechce. Proto si nechte pomoci. Úklid bytových domů Praha 9 vám je k dispozici.