Syn a baseball

Když za mnou přišel můj malý syn, kterému je teprve deset let, tak mi řekl, že by se svým kamarádem chtěl hrát baseball. Podívala jsem se na něj opravdu pořádně, protože jsem vůbec netušila, jak na tohle je můj syn přišel. Protože u nás v okolí se pouze hrál tenis a volejbal a taky hokej a fotbal. Takže jsem byla překvapená, kde na tohle je můj sen přišel. A když jsem se ho zeptala, jak se mu tohle přišlo na mysl, že tohle můj syn zjistil u kamarádova otce, který on by si hrál prý baseball. On prý ukazoval mému synovi a svému synovi, jak hrál baseball a ukazoval jim to na videu.

Syn už má vybavení.

A taky jim ukázal baseballové pálky a baseballové rukavice. Když mi potom syn popisoval baseballovou rukavici, tak jsem byla docela překvapená. Protože byla to opravdu perfektní rukavice, skoro jako z nějakého amerického filmu. A řekla jsem si, že pokud chce opravdu hrát baseball, tak mu nebudu v tom bránit a nebudu proti. Vždyť proč bych bránila dítěti, které se chce hýbat a chce dělat nějaký sport? Tak jsem si řekla, že se podívám na webové stránky, kde je opravdu toho mnoho k nákupu, kdo by chtěl hrát baseball a další podobné sporty.

Syn má rád baseball.

Pořídila jsem tedy synovi novou baseballovou pálku a taky softballové rukavice, aby měl všechno vybavení, aby se mu někdo nesmál. Protože si vzpomínám na sebe, když jsem sama hrála baseball v dětství a taky volejbal, tak jsem ještě neměla vůbec žádné pomůcky, protože mi to nikdo nekoupil a já jako dítě jsem na to neměla peníze. Bylo to opravdu smutné, takže vím, že když by syn chtěl baseballovou rukavici nebo baseballové vybavení, tak bych mu ji pořídila ihned, protože sama vím, že když se vám někdo směje, tak je vám to potom moc líto. Proto jsem se taky spojila s jeho otcem, se kterým nežiji, aby taky přispěl financemi, abych mohla synovi koupit vybavení.