Sex s mladou prsatou zmrzlinářkou – prsa a jahodová zmrzlina

To byste ani nevěděli, co se dá zažít o letních prázdninách v malé vesnici, kde lišky dávají dobrou noc. Můj erotický příběh se odehrál na jižní Moravě v létě 2023. Nemohu zde napsat tu malou obec, kde moje už nyní současná holka žila a přes léto prodávala zmrzlinu, protože byste se tam hned vydali a dožadovali se sexu s mojí kozatou náctiletou teenkou. Vám, co se líbí EROTIKA ZDARMA a velká prsa, tak to jste zde správně. Protože tohle je příběh napsaný právě pro Vás. Vše se odehrálo mezi městy Pohořelicemi, Hustopečí, Mikulovem a Hrušovany nad Jevišovkou. Co ještě mohu prásknout je, že se přes tu obec v létě jezdí hodně po cyklistické stezce. Takž zde panuje neskutečný frmol.

Já se jmenuji Štěpán a je mi devatenáct let. Svátek mám každoročně dvacátého šestého prosince. A jak se mám popsat? No normální kluk, takové blonďaté vlnité vlasy nakrátko, akorát za uši. Modré oči, pár svalů, měřím metr devadesát a vážím osmdesát osm kilo. Pocházím z Brna a léto jsem skoro vždy trávil v Hrušovanech nad Jevišovkou u babičky ve stanu, který jsem si vždy na začátku léta sám postavil a minimálně čtyři týdny jsem v něm přespával a vegetoval. Samozřejmě jsem mohl spát u babičky v baráku, ale tam nebylo takové dobrodružství, jako na zahradě. Měl jsem tam menší nafouknutý bazén s takovým přístřeškem, a protože to bylo dál v ovocném sadu, bylo tam dostatečné soukromí a nikdo mi tam celý den nechodil. Pozemky od sousedů rozdělovala vysoká zděná zeď. Dětství jsem ve stanu trávil s bratrancem, který bydlel s rodiči naproti babičce, jenže se pak jeho rodiče rozvedli a bratranec Tomáš se odstěhoval s mojí tetou někam k Olomouci. A v baráku zůstal jen strejda a babička. Dědu si už moc nepamatuji, odešel, když mi bylo sedm let. No a stále ještě studuji, takže mám zatím pohodový život, do zaměstnání nikam nespěchám. Když člověk v novinách čte, v kolika letech máme chodit do důchodu, tak toho se snad ani nechce dožít. Prababička šla v padesáti třech letech do penze. A my máme jít až někdy okolo šedesáti osmi let. To je hnus fialovej, normální člověk se toho sice dožije, ale rovnou ho odvezou do domova důchodců a tam bude zaživa hnít a čekat na smrt. Fuj, na to mám ještě času dost. Tak hurá za sexem.

nahá žena

Hrušovany nad Jevišovkou to je malé městečko v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Na jihu města teče říčka Jevišovka, ta se vlévá do řeky Dyje a ta do vodní nádrže Nové Mlýny a z toho putuje do řeky Moravy a ta do Dunaje a ten do Černého moře. Kdybyste někdy jeli na jih Moravy, určitě se zde nudit nebudete, za návštěvu stojí: „Emin zámek v Šanově, další je v Břežanech, zámek Miroslav, Lechovice, hrádek Lampelberk, rozhledna u Křížků, naučná stezka Věstonická nádrž. V okolí je spousta cyklostezek, vodní nádrž Nové Mlýny – pláž Pasohlávky. Vodní mlýn ve Slupci, vykoupat se můžete v Mikulově na koupališti Riviéra, ale přes léto je zde stále narváno, a taky pěkně horko, připadá mi to, že je každý rok o půl stupně teplejšžč. Samozřejmě nesmím opomenout perfektní lázně hned na hranicích Rakouska ve městě Laa an der Thaya. Za pěkný výlet stojí Stolová hora, zřícenina gotického hradu – Sirotčí hrádek, nachází se nad obcí Klentnice v Pavlovských vrších. Dále zámek a synagoga v Mikulově a spoustu dalších zajímavých míst“.

Hned prvního června bylo to v sobotu, jsem se rozloučil s rodiči a s naplněným kufrem jsem odcestoval autobusem za babičkou Janou do Hrušovan nad Jevišovkou. Nastoupil jsem v Brně na ústředním autobusovém nádraží „ÚAN Zvonařka“ cesta trvala celkem v pohodě, nikdo nikde a v autobuse jsem seděl jen s několika pár lidmi. Asi bylo na cestování ještě brzo a všichni dospávali. Projeli jsme skrz Modřice, Pohořelice, Vlasatice, Troskotovice, Jiřice u Miroslavi, Litobratřice a za hodinu jsem byl v Hrušovanech na zastávce Lidická VÚPP. Moc toho tu v té ulici není, jen dvě kryté zastřešené zastávky. Pak už jsem to měl okolo deseti minut na konec vesnice, s kufrem se to táhlo docela pomalu. Babička už mě za plotem netrpělivě vyhlížela, s úsměvem mě pustila za branku a objala mě jako pokaždé, když jsem k ní přijel. Hned se vyptávala, jak jsem se měl, co dělají naši a asi za hodinu jsem se šel vybalovat. Hned na to jsem šel do komory, vytáhl stan, lehátka, spacáky a nafukovací bazén a všechno to nanosil dozadu na zahradu. Musím říct, že s tím nafukováním a stavěním mě to zabralo, až do večera. Mezitím mi babička připravila oběd i večeři a kolem desáté večerní jsem měl jak zařízený stan, tak i napuštěný bazén. Odpoledne jsem se potkal dvakrát se strejdou, ale ten měl jiné starosti, než mi pomáhat stavět stan a napouštět bazén na zahradě pod ovocnými stromy.

žena na dece

Dal jsem sprchu a v jedenáct večer ulehl do stanu. Bože to byla paráda. Zavzpomínal jsem na o dva roky staršího bratrance, jak si vodil do stanu holky ze sousedních vesnic a já se účastnil jeho orgií, kde obšťastňoval jejich náctileté voňavé a velice těsné kundičky. Mohl jsem se dívat, jak je po nocích klátí. Ty holky byly fakt třída, vůbec se přede mnou nestyděly a já se mohl zúčastnit sledování, jak do nich bratranec zajíždí a koupe si v nich péro. Dokonce mi na jedny prázdniny sehnal o hodně starší holku, která mě ve stanu připravila o panictví. Erika byla o deset let starší než já a libovala si v kouření mého penisu, jako by byl ze šlehačky. Na oplátku ode mě chtěla, abych jí pořádně jazykem olízal a rty ocucal broskvičku a pořádně jí u toho zatahal za její dlouhé stydké pysky. Ach jo, to byla vzpomínka na moji učitelka sexu. Jenže teď tu ležím sám a napadají mě hříšné erotické myšlenky na téma sex a porno. V hlavě se mně honilo: „Musím si ho jít vymasturbovat“. Zapnul jsem v mobilu internetový prohlížeč a naťukal můj oblíbený FREE SEX CHAT, na který jsem chodil nejraději. Koukl jsem na holky na webkameře, které zrovna vysílaly a honily si poštěváček, začal jsem si u nich přetahovat předkožku přes svůj fialový žalud. Po dvou až pěti minutách jsem překlikával ženské a najednou jsem tam narazil na fakt nádherné modelky. Ta jedna vypadala jako ta zpěvačka Burešová „uf“ tak s tou by to dneska šlo. Přidal jsem na rychlosti a péro jsem měl jako kamennou žulu. Po chvilce jsem překlikl na další prsatici, a ta vypadala jako by z oka vypadla zpěvačce Vondráčkové. Myslím tu mladší.

Začal jsem si ji představovat, jak na mně sedí, její cecky jí plácají nahoru dolů a pak jsem začal stříkat do připraveného kapesníku. Ještě že jsem si přivezl dva balíky vytahovacích kapesníků v krabičce po 150 kusech. Ty jistě rychle padnou za vlast. Vystříkl jsem z varlat poslední zbytek sperma, nechal si klesnout bimbasa a šel k babičce na wc a spláchnul to do záchodu. Napil jsem se studené, červené limonády a šel zalehnout do stanu.

Ráno jsem se probudil do horkého letního dne, dal jsem sprchu, kterou jsem si připravil před stanem. Byla to jen natáhnutá hadice a na konec přidělaná kropička. V sedm třicet jsem už seděl u snídaně. Babička Eva mi namazala tři rohlíky k tomu mi tam přihodila sýr, salám vysočinu, dvě rajčata a světle zelenou papriku. Zapil jsem to meltou a spokojenost. Začala se vyptávat, co budu dělat ty celé parné dny, zda se tu nebudu nudit, když už tu není můj bratranec. Odpověděl jsem jí, že se určitě nudit nebudu, a vyjedu někam na kolo. Udělám si menší okruh po okolí a třeba se někde na Mušově vykoupu. Za hodinu jsem už měl zprovozněné kolo, ještě ho po roce ostříkl hadicí a vyjel na výlet. Na zádech jsem měl menší černý batoh a v něm flašku studeného pití. Obvykle jsem si bral na takovéto cyklistické výlety jen studený čaj s citronem, na jídlo ve vedru jsem neměl ani pomyšlení.

pozadí ženy

Když už jsem projel přes obce Novosedly, Brod nad Dyjí, Dolní Dunajovice vydal jsem se směr větší vesnici, kterou nechci jmenovat, bylo to plus mínus pět kilometrů. Přijel jsem do té nádherné vesničky a hned na kraji byla velká reklama, že za sto metrů mají domácí točenou zmrzlinu. Uf, bylo docela vedro a jistě by mně udělala dobře. Přijel jsem k takovému zmrzlinovému domečku, velikost asi sedm krát pět metrů. Koukám, že na vývěsní ceduli mají v nabídce vanilkovou, čokoládovou a tři druhy ledové tříště. Ve stánku nikdo, tedy nikoho jsem neviděl, a ani za mnou, či přede mnou nikdo nestál, že by si dal také zmrzlinu. Jen jsem nesměle zavolal do domečku „haló je tu někdo?“ A tam z té místnosti, kam jsem neviděl se ozvalo „ano, už běžím“. Najednou tam přede mnou stála taková mladá hnědovlasá prsatá zmrzlinářka. Chvilku jsem na ni koukal s otevřenou pusou. Ona byla fakt nádherná, taková holka, jak se říká krev a mlíko. Prsa musela mít snad sedmičky či osmičky, stála tam v bílém tričku a vyrýsovaných krátkých, černých, lesklých elasťákách. Až jí byla vidět zaříznutá kačena mezi nohami „pussy cameltoe“.

Vzpamatoval jsem se a řekl jí „dobrý den, prosím jednu velkou zmrzku“ ona se mě zeptala „a jakou si přejete? vanilkovou, čokoládovou nebo míchanou?“„vanilkovou prosím“. Ona se na mě usmála a ještě dodala „nechtěl byste ji, abych Vám ji natočila do studeného zmrzlinového poháru a sníst si ji lžičkou?“ Chvilku jsem vzpomínal, kdy jsem měl naposledy takto natočenou zmrzlinu, to muselo být, snad před deseti roky, kdy jsem jel s rodiči někam na dovolenou. Odpověděl jsem slečně „ano to bude super, tak jo“. Slečna mi ji natočila, zaplatil jsem za extra velkou šedesát korun a sedl si vedle pod slunečník na židličku. Bylo to v takové moc krásné zahradě. Uvítal jsem dva vzrostlé stromy, které dělaly příjemný stín.

Začal jsem lžičkou dloubat do poháru, a to první sousto bylo nejlepší, pravá vanilková zmrzlina a ještě v ní byly kousky puntíky tmavé vanilky. Mňam to byla panečku dobrota. Tak nějak jsem koukal do té kukaně, jestli zahlédnu ještě tu nádhernou zmrzlinářku. Ale nevycházela. Asi za patnáct minut jsem měl dojedeno a rozhodl se, že té slečně přinesu k okénku prázdný skleněný pohárek. Zase tam nebyla. Zavolal jsem na ni „haló, nesu Vám ten prázdný pohárek, nechám Vám ho na okénku“. Ona přišla docela rychle, usmála se a poděkovala. Řekl jsem jí, že jak tě živ, jsem tak dobrou zmrzlinu ještě nejedl. Ona poděkovala za pochvalu a že ji vyrábí s mamkou samy, a bydlí v bytovce na konci vesnici. A tady si udělaly stánek. Ale že je asi dneska brzo, nebo neví, proč lidi nejezdí na kole, asi je na ně moc horko. A že má vedle jednu postel, kde se v těchto horkých dnech natáhne a odpočívá, když zrovna nikdo nejede.

poloha

Mě nic jiného nenapadlo než to, že jsem jí řekl „jmenuji se Štěpán, jsem u babičky z Hrušovan kousek od Vás“. Ona se usmála a řekla, já jsem Lucie, těší mě, jestli chceš, klidně si můžeme tykat“. Tak nějak jsme si podali ruku, potykali a ona vyšla na zahradu a že si můžeme sednout pod slunečník. Lucka se rozpovídala, že je tu druhý prázdninový den, a bude tu skoro tři týdny, pak se vystřídá se sestrou a po ní, to už bude kolem 12tého srpna ji vystřídá její třetí sestra. Každá z nás má okolo dvaceti dnů brigády. Ale nejraději by teď byla někde u bazénu, mohl by být i menší, jen aby byla někde v chládku a ve vodě.

Lucce jsem řekl, že spím sám ve stanu a vedle mám sprchu a menší nafouknutý bazének. Ona jen povzdechla a že to je to, co by si přála. Že u té bytovky, kde bydlí, bazének žádný nemají. A stejně by tam koukali lidé z protějších bytovek, takže by jí to bylo nepříjemné, že má ráda soukromí. Koukl jsem na její nalitý prsa a hned mě napadlo, že jí řeknu „Lucko, sice se dlouho neznáme, ale kdybys chtěla, o pár kilometrů dál mám bazének a soukromí ve vzrostlé zahradě a oddělené velkým zděným plotem, tam nikdo nekouká. Ona se usmála a odpověděla, to je bezvadný nápad. Ale třináct kilometrů na kole odpoledne po brigádě bych asi nedala v takovém parnu. Hned jsem jí odpověděl, že tam mám u babičky skútr pro dva, tak klidně pro ni můžu kdykoli přijet. Ona odpověděla. „tak třeba za pár dní, až se trochu poznáme si tebou sednu na skútr“. A jestli chceš, přijeď zítra na kole, než budu zavírat stánek, budu dělat extra jahodovou smetanovou zmrzlinu, ta ti ode mě bude chutnat. V osmnáct hodin už tu nikdo nebývá“. Ještě jsem Lucku poprosil, zda mi dá telefonní číslo, ona mi ho s úsměvem nadiktovala a hned se mi objevila ve WhatsApp a Viber aplikaci.

Rozloučili jsme se a já se jel vykoupat do vodní nádrže Vodní Mlýny. Jenže jsem po pár minutách zjistil, že ta voda v nádrži Vodní Mlýny je tak trochu zelená. Takže jsem do ní nevlezl. No nic, pojedu domů k babi a tam si dám sprchu a pak si vlezu do čistého bazénku.

nahota

Asi za hodinu a půl jsem byl na zahradě. Babička mě přivítala, a že už má napečeno, bramborové knedlo, vepřo, zelo „jak červené zelí, tak bílé“. Rychle jsem to zdlábnul, nasoukal jsem do sebe deset knedlíků, poděkoval, že to bylo super jídlo a hurá do zahrady. Za deset minut jsem už byl v bazénku. Bože, to byla paráda se tam čvachtat. Pak jsem usoudil, že když tu nikdo není, tak se budu koupat nahý. Svlékl jsem si plavky a hurá se zase koupat. Asi po patnácti minutách jsem vylez, lehl si na deku vedle stanu a na chvilku jsem usnul. Probudily mě až zprávy od Lucky, že celý den jezdily lidi a ani se nezastavila. Ale už to o hodinu dřív zabalí a vše poklidí, jelikož už nemá zmrzlinu na prodej. A na zítra s mamkou připraví o dvě stě porcí více, protože na jahodovou se stojí fronty. Odepsal jsem jí, že na sto procent přijedu a moc se těším.

Asi za hodinu mi přišla další zpráva, že už je doma, dala studenou sprchu a pije ledové Frappuccino. Pak přišla další zpráva, v které stálo „a co jsi dělal celé odpoledne ty, Štěpánku?“ Odepsal jsem jí „byl jsem v bazénku a potom usnul pod stromem“. Lucka mi poslala několik smajlíků a že mi ten bazén závidí a těší se na zítra, na brzký večer, až za ní přijedu na zmrzku. Poslali jsme si ještě několik smajlů a já se začal těšit jak malej Jarda.

Když už jsem kolem půl jedenácté večerní usínal, znovu se mi rozsvítil mobil a od Lucky mi přišlo několik fotek, kde byla vyfocená se svými sestrami a také s mamkou. Bože ty byly nádherné. Mladší ségře bylo o rok méně než Lucce, a nejstarší sestra byla od Lucky o dva více. A všechny byly extra prsaté. To měly po mamce, protože tak nádhernou ceckatou milfku jsem dlouho neviděl. Já mám rád hodně moc kozaté ženské. To se nikdy v koukání neomrzí. Lucce jsem poděkoval za fotky, a odepsal jí, že vypadají všechny super.

Když už jsem myslel, že končíme v posílání si zpráv, přišla další fotka. Na té už byla Lucka jen v bílých bikinách a k tomu obrázku bylo připsáno „myslíš, že bych si mohla vzít takové plavky k tobě do bazénku?“ Bože, měla takové super large obrovské balóny se vztyčenými bradavkami. Samozřejmě jsem jí napsal „jasně, ty jsou super, ty si vezmi“. Pak mi odepsala „dobrou noc, těším se a nech si zdát krásný sen“.

žena v prádle

Já jsem z těch jejich balónů byl totálně mimo a nadržený jako prase. Hned jsem šel na nějaký xxx české porno zdarma, tube freevideo server a dlouhá videa a začal si tam prohlížet péčkové filmy pro dospělé. Mám rád tyhle pornoherečky u kterých jsem docela často honil klobásu „Maggie Green, Layton Benton, Kianna Dior, Maserati XXX, Amy Anderssen, Nicolette Shea, Codi Vore, Angela White, Ava Addams, Skylar Vox, Busty Buffy Lucie Wilde, Natasha Nice, Yinyleon, Sofia Rose, Amber Alena, Hitomi Tanaka, Dolly Fox, Dors Feline, Jaylene Rio, Kayla Kleevage, Leanne Crow, Angelina Castro, Sha Rizel, Tessa Fowler, Daphne Rosen, Laura Orsolya, Karen Fisher, Michelle Bond, Viola Bailey, Noelle Easton, Eva Notty, Kelly Madison, Katerina Hartlova, Valeriamessalina, Amarasmithh a samozřejmě moje oblíbená chlupatá kundička Wookie Princes“. No, prostě ceckaté maminy, mature a teenky mladé dívky s obříma až gigantickýma dudama. U těch stříkám na metr do dálky. Za půl hodiny jsem mastil ejakulát do připravených papírových kapesníčků. Bože, toho bylo za ten celý parný den tolik, že jsem vyplácal deset kapesníků, jen abych vše zachytil z mého nenasytného vyholeného a hodně žilnatého, tlustého čuráka.

Další den jsem pomohl babičce trhat červený a černý rybíz ze čtyř keřů, aby byla domácí marmeláda na zimu. Navečer kolem čtvrt na šest jsem se vydal za Lucií. Přijel jsem zrovna včas, už z dálky se smála, že mě nechala dvě velké porce, tak mi je dá do poháru. Uf, málem jsem to nedal, toho bylo tolik, že jsem odfukoval jak medvěd s plným břichem. Lucka tam ještě uklízela, a já se jí nabídl, že umyji stoly a pomůžu s čím bude chtít. Byla ráda. A že zítra za ní nemám jezdit. Byl jsem zklamaný z toho, co řekla, protože jsem ji chtěl vidět. Ale ona se začala smát a dodala „zítra mám volno, mamka to za mě prý vezme a můžeš pro mě přijet už po obědě“. Já byl z té zprávy úplně natěšený. Asi tak hodinu jsme spolu ještě kecali pod slunečníkem, a když jsme se loučili dala mi velkou pusu na tvář. A že se uvidíme zítra a jde pomoc s mamkou dělat zmrzlinu na další den.

prsa ženy

Celou cestu jsem od Lucky jel jak blázen, pískal jsem si tu letní písničku z filmu od Trošky „Slunce, seno, jahody“ a jelo se mi přímo božsky. Hned jak jsem přijel na zahradu, svlékl se tam donaha a začal se šplouchat v bazénku. Kolem jedenácté v noci jsem usnul jako nemluvně.

Další den jsem poklidil ve stanu, trochu vybral bordel a listí, co popadalo do bazénu, pustil čerpadlo a po obědě nastartoval skútr a jel za Luckou. Prozvonil jsem ji a za pět minut vyběhla z bytovky. Na sobě měla jen krátkou bílou minisukni k tomu světle modré obtažené tílko, bílé sandále a na zádech malý fialový batůžek. „Uf, taková sexbomba“. Usmála se na mě, nasedla obkročmo na můj vytuněný skútr a jeli jsme k nám na zahradu. Lucka se mě držela celou cestu jako klíště. Cítil jsem její mohutný airbagy, jak se jimi opírá o mé záda. Samozřejmě mi to dělalo dobře a jednu chvilku jsem myslel, že se mi z toho po cestě postaví bimbas.

Za chvilku jsme dojeli do cíle, vzal jsem to zadem ze zahrady, kde je ještě jedna tajná branka. Když Lucka uviděla, jaké tam mám parádní soukromí, hned se začala svlékat do titěrných bikin, dala si sprchu a hups do bazénku. Já nečekal na nic a udělal to samé. Potom jsme si povídali asi půl hodiny v bazénu a samozřejmě jsem si všiml, jaké mám Lucka průhledné bílé bikiny, přes které jí byly vidět tmavé prsní dvorce. Ona si toho byla vědoma, že jí koukám na mokré cecky a párkrát si je v těch bikinách upravila a koukala na mě, jak se budu chovat. Pokaždé se u toho zasmála.

prsa

Pak jsme vylezli ven, Lucka si lehla do houpací sítě a já skočil pro něco ledového na pití. Vrátil jsem asi za deset minut a Lucka už ležela rozvalená na dece a bez vrchního dílu plavek. Když mě uviděla, jen mi řekla „je děsné horko, snad ti nevadí, že jsem si svlékla horní část, já moc nemám ráda, když mě studí plavky na těle“. Koukl jsem na její plný dudy, bože ty byly krásné a ty obří prsní dvorce, úplná lahoda a pastva pro oči. Odpověděl jsem jí „Lucko, vůbec mi to nevadí, já se zde koupu a opaluji nahý, sem nikdo nechodí a ani sem od sousedů není vidět“.

Podal jsem Lucce do ruky drink s ledem „alkoholové Mojito“ a ona mi řekla „klidně si Štěpáne sundej i ty plavky, já si také ráda svléknu kalhotky, je to pro tělo lepší a zdravější“ a začala se svlékat. Za vteřinu tam ležela rozcapená s bobrem v klíně. Já se začal také svlékat, a tak nějak si lehl vedle ní a začali jsme si spolu povídat. Lucka se začala vyptávat, jestli s někým chodím a jestli už jsem někdy nějakou holku měl. A pak řekla „pojď se se mnou zchladit do bazénu, je mi zase děsné horko“ a šla tam jako první. Měla úžasnou velkou prdel, která slušela k těm jejím obřím ceckům, bože, to byla erotická podívaná, úplná live sex show. Vypadala jako božská Věstonická Venuše. Mě už z ní na půl stálo péro, takže jsem ho rukou maskoval a přesunul jsem se k ní do bazénku. Najednou se ke mně Lucka přisála a začali jsme se spolu francouzsky líbat. Samozřejmě se mě ihned postavilo kopí, to už Lucie zbystřila a začala mi ho pod vodou masturbovat.

Během té líbačky jsem jí zajel do její chlupatice a za pár minut mě Lucka poprosila, zda si mě může osedlat. Jen jsem kývl hlavou a za vteřinu už na mně skotačila. Začala se na mně pohupovat, v bazénu to dělalo krásné vlnobití a její nalitá koziska mi lítaly před hlavou. Olíznul jsem její hnědé bradavky, uchopil dvěma rukama ty její monstrózní vnady a začal jí je sát. To už se Lucka rozjela a začala se na mě nabodávat a u toho řvala takové ty sprostá slovíčka z erotických filmů „pořádně mě ošukej Štěpánku, moje chlupatice si potřebuje zaprcat, chytni moje cecky a vyždímej je, omrdej mě jak moc můžeš a další krásná slova a sexy věty“.

akt

Pak mě do ucha zašeptala, pojď, přesuneme se na deku a oprcáš mě zezadu. Lucka na dece vyšpulila zadek a kundu do vzduchu, roztáhla si ji rukou a můj obdařený penis už věděl co a jak. Začal jsem přirážet jako oteklej, její dudy jí vysely z hrudníku a dotýkaly se celou vahou deky, na které jsme šukali. Lucie byla k nezastavení. Řvala jako nějaká luxusní děvka, co potřebuje mrdat každý den. Za deset minut to začalo, z její zarostlé kundy jí vytrysklo na kostkovanou deku snad kýbl mokrých orgasmů. Tohle jsem ještě nezažil, tekla jako římský vodopád.

Po několika minutách vlhkého prznění, jsme odpadli vedle sebe a Lucka mi ho začala honit, pak se otočila, vzala mi ho do pusy a prý jí to mám nastříkat všechno do krku, že miluje chuť mužského sperma. Mě to netrvalo ani dvě minuty a začal jsem plnit její hluboké hrdlo. Bože ta polykala jako čubička z privátu. Teklo jí to po bradě až na luxusní cecky. Pak si to všechno roztírala po těle a když bylo po všem, jen dodala „tak takhle si představuji letní románek pod širým nebem, doufám, že mě budeš krmit takto chutným nektarem každý druhý den. A šla si dát pod strom studenou sprchu.

Já tam ležel na dece s houplým ptákem a ani nedutal. Myslel jsem, že to od ní bylo všechno. Jenže, když se Lucka podívala na můj stojící klacek, sedla si znovu obkročmo na mé břicho, chytla mi klobásu za kořen a navedla si ho do své zarostěné mušle a začalo druhé šoustací rodeo. Kozama mě mlátila do tváře a já přirážel jako děs. Lucie si mě osedlala na koníčka a vyšoustala mi v tom druhém čísle mozek z hlavy. Znovu jsem jí to nastříkal na koziska. Najednou byl večer, kolem desáté hodiny se rozsvítily solární lampičky kolem bazénku a Lucka si mě přitáhla na prsa, ležel jsem jí hlavou na kozách a řekla „Štěpánku, nechtěl by ses mnou mít dítě?“ podíval jsem se na ni, stáhl jí kalhotky a tentokrát jsem to už všechno nastříkal do její chlupaté svatyně. Prázdniny uběhly jako voda a teď už Vám musím říct, že spolu čekáme dítě. Budeme bydlet v Brně v garsonce, kterou mi věnoval můj otec. My to s Luckou hravě zvládneme.

A pokud si Lucka otevře v Brně stánek s tak vynikající jahodovou a vanilkovou zmrzlinou, tak nemám strach, že budeme bez peněz.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky?

A už jste někdy navštívili BIG TITS FREE SEX WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

4.6/5 - (11 votes)