Půjčka pro začínající živnostníky bez dalších podmínek

Start v podnikání je náročný, nejen proto, že se musí začínající podnikatel prosadit mezi zdatnou konkurencí, ale také najít prostředky pro nutné investice do vybavení. A pro podobnou myšlenku nemusí mít banky pochopení, zvláště pokud není u podnikatelů žádná minulost, ze které by bylo možné vycházet. Nebankovní sféra ale vyjde vstříc i začátečníkům věřícím ve své schopnosti a dobrou budoucnost ve zvoleném oboru. Proč potom zbytečně dlouho čekat, než si na svůj start našetříte a nesplnit si sny hned teď?

start up

Minimum papírování a rychlá výplata peněz

Půjčit si lze nejen na zaplacení pojistného a daní, ale také provozní výdaje. Konkrétním důvodům se meze nekladou, záleží vždy jen na uvážení živnostníka, do čeho bude investovat. Dá se očekávat, že začátečník si pořídí základní vybavení do provozovny, ať už to bude notebook, stolní PC nebo kladivo a vrtačka. Půjčka pro začínající podnikatele v tomto směru skutečně nemá mantinely, je totiž zcela bezúčelová a nevyžaduje, aby žadatel zpětně prokazoval, na co peníze použil. Nebyla by to nakonec skutečně zbytečná časová ztráta? Na startu je vždycky lepší věnovat se práci, vlastnímu rozvoji a sebevzdělávání než kontrolovat účtenky, papíry a smlouvy. Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

podnikatelská půjčka

  • Pět tisíc korun je základní částka. Použít se dá naprosto na cokoliv, záleží na uvážení.
  • Dvacet tisícovek pak bude maximem, o které zde můžete požádat. Opět – úplně na vše!
  • Splatnost je pak možné rozložit mezi 7 a 30 kalendářních dnů, podle přání žadatele.

Čekání nemá smysl a papírování v bance by zabralo příliš mnoho času. Podnikatelský úvěr je dnes možné vyřešit i nebankovní cestou, která může být mnohem jednodušším řešením. Stejně tak jde i o velmi bezpečnou variantu, o níž se nemusí dozvědět konkurence ani sousedé. Půjčku splatíte z příštích zisků a samozřejmě je možné ji kdykoliv v budoucnu – v případě potřeby – zopakovat.