Nespoléhejte se na své úspory

  • Celý život jste si šetřili a doufali, že si za uspořené peníze koupíte nemovitost, ale zjistili jste, že vám na koupi nového bytu ušetřené peníze nebudou stačit?
  • Rádi byste si pořídili svůj majetek, ale nemůžete jít zažádat o finanční pomoc, protože nemáte, jak doložit svůj příjem?

úspora

Tyto otázky jsou strašákem snad každého člověka, ale můžeme vás ujistit, že se dají velmi snadno řešit.

Peníze z prasátka nestačí
Nemovitost je velmi drahou záležitostí, a jenom málokomu se podaří, ji zakoupit za peníze, které si sám ušetřil. Mnohdy si říkáme, že budeme několik let šetřit a na vysněnou nemovitost si jistě ušetříme, ale skutečnost je jiná. Zjistíme, že ušetřené peníze nám budou sotva stačit na koupi pozemku, nebo nám vypomůžou s částečnou rekonstrukcí, ale co budeme rekonstruovat, když nemáme peníze na samotný domeček? Pokud i vy se těmito problémy velmi trápíte a nevíte, jak dosáhnout svých cílů, požádejte o pomoc právě nás, protože my vám s ním rádi pomůžeme. Najdeme to správné řešení na míru právě vám a ujišťujeme vás, že s naší pomocí, budete mít nemovitost, po které jste vždy toužili a naspořené peníze můžete použít na rekonstrukci, či jiné vyžití, které vám bude příjemné.

prasátko

O doložení příjmu se strachovat nemusíte
Mnoho lidí svůj sen o vlastním bydlení odkládá, protože nemá, jak doložit svůj příjem, i když je velmi vysoký. Pokud je to i váš případ a tápete nad tím, kde sehnat úvěr, je pro vás americká hypotéka bez dokládání příjmů tím nejlepším řešením. Téměř každá banka si žádá potvrzení příjmů pro to, aby úvěr schválila a bez tohoto kroku se bohužel neobejdete. Naše společnost je však jiná a můžete si být jistí, ž u nás tento krok vyžadovat nebudeme. Tak už neváhejte ani minutu a přijďte si pro úvěr právě k nám. Jenom u nás vše proběhne hladce a bez zbytečných stresů.