Dřevo s ekologickou certifikací

Výroba dřevěných obkladů je celkem běžnou záležitostí. Otázkou je, jak moc rychle spěcháte na obložení a jaký materiál si zvolíte. Pokud se rozhodnete pro masivní dřevo, tak vás nejspíše nemine cesta k truhláři, který musí prostor vyměřit a poté se pustí do práce, která potrvá poměrně delší dobu, stejně tak poté bude náročnější instalace. Také si můžete zvolit velmi dobře dostupnou verzi, která se dá běžně zakoupit v obchodních domech, kdy jsou samostatné lamely vyrobeny z dřevotřísky a potaženy pouze papírovým dekorem. Dále je možnost i levnější varianty plastových lamel. Avšak tato verze vám nepřidá přínosný bonus jako lamely na stěny od české firmy Woodpasta. Za jejich výrobou stojí tvůrce únikových her, který má zkušenosti s designem a vytvářením různých efektů. Pod jeho rukou začaly vznikat efektivní 3D dřevěné lamely, které se vyrábí jako hotový produkt. Nabídka je prozatím z pěti dekorů dřeva a do budoucnosti se bude přirozeně rozšiřovat.

Ořech 3

Přínosný bonus

Pokud se zaměříte na design, tak rozhodně nepochybíte, protože s těmito panely vzniknou skutečně luxusní prostory, které budou rovněž přínosné i v dalším kroku a to je akustika. Akustické panely mají totiž speciální akustickou vrstvu, která má vysoký koeficient zvukové pohltivosti a výrazně tak redukují ozvěnu a takový ten nepříjemný akustický vjem. Tento problém je samozřejmě velmi častý zvláště v poloprázdných místnostech. Díky těmto panelům je vše výrazně mění a tak se snadno propojí design s praktickým využitím.

Šedý dub 3

Kde se dají panely využít?

Vzhledem k tomu, že akustický panel je skutečně lehounký, tak je možné je instalovat na stěny i na stropy, čímž se opět zvýrazní místnost a udělá velmi příjemný a luxusní dojem ihned na první pohled. Mohou se instalovat do rezidenčních, komerčních prostorů, do kanceláří či různých zasedacích místností. Trendy 3D začínají získávat srdce i v bytových prostorách a není divu. Každý se zde poté cítí bezpečně a příjemně.