Celoroční mobilní domy

Tento způsob amerického bydlení už zdaleka není nouzovým bydlením pro chudé lidi dělnických profesí a pro nezaměstnané, kteří si nemohli jiné bydlení dovolit.

I u nás má toto bydlení určitou tradici a využívali jej přechodně dělníci v odlehlých lokalitách a špatně přístupných terénech, kde jim poskytovalo po dobu trvání prací, zázemí pro odpočinek a spánek a útočiště před špatným počasím.
mobilní zázemí pro cirkus

Průkopníky mobilního bydlení u nás byli i provozovatelé zábavných atrakcí a cirkusů, kteří po část roku kočovali po celé zemi a mnohdy i za hranice. Toto bydlení ale nebylo zdaleka tak pohodlné, jako je tomu dnes.

Celoroční mobilní domy nabízí v současné době velice komfortní bydlení a můžou se stát alternativou pro lidi, kteří chtějí zkusit trochu jiný způsob bydlení. Takový dům může být i praktickým vyřešením problému s bydlením tam, kde z nějakého důvodu nelze postavit běžný dům.

Celoroční mobilní domy jsou vyráběny podle přísných evropských norem z moderního materiálu šetrného k životnímu prostředí a k lidskému zdravý a samozřejmě musí být velikostí přizpůsobeny tak, aby šly přepravovat po běžných komunikacích.

Vysoká pozornost je věnována zateplení domu, aby i v nízkých teplotách bylo možné prostor vytopit a využívat. V interiéru je vše, co je k běžnému provozu domácnosti potřeba a je využitý každý kousek prostoru.

V případě, že jde o pořizování nového domu, veškeré požadavky klienta na vzhled a vybavení jsou dle technických možností realizovány přímo na míru.
mobilní domy

Celoroční mobilní dům si každý zájemce může zkusit virtuálně navrhnout na 3 D konfigurátoru, který je dostupný na webové stránce firmy, která domy na míru nabízí. Po vybrání materiálů, doplňků a barevného provedení si lze nechat takový návrh pro informaci ocenit. Firma rovněž nabízí přepravu i nadrozměrného nákladu až na určené místo a jeho vyložení a usazení na vybraném místě.