Funkce produktů Asfora

O nutnosti elektroinstalačních produktů v našich domácnostech snad ani nemůže být pochyb. Jak jinak si zapojit k elektrické síti pro lidstvo dnes již nezbytné přístroje? Jak jinak si v noci rozsvítit? A co další možné funkce?
Nejdříve si pojďme řadu Schneider Asfora Lightpraktrochu představit. Jedná o jednoduché a přitom velmi stylové a moderní provedení, které lahodí oku. A velmi příjemný je také materiál na dotyk. V nabídce najdeme vše, co od zásuvek či vypínačů můžeme požadovat. A jaké funkce tedy přístroje nabízí?sestava zásuvek

  • Spínače slouží pro účely zapínání, přepínání a vypínání elektrických obvodů a spotřebičů. Díky těmto jednoduchým strojkům lze krátkodobě tyto účely ovládat a měnit dle potřeby. Mohou být otočné, tahové, kolébkové, páčkové, tlačítkové a stiskací. Jejich nejčastější formou jsou vypínače, kterými se ovládá světlo.
  • Stmívače představují zařízení, kterým se dá ovládat intenzita světla v místnosti. Patří spíše mezi moderní přístroje, které zatím nejsou úplně běžnou výbavou domácností. Zatím se s nimi setkáme spíše v hotelích či jiných ubytovacích zařízeních.
  • Zásuvky 230V pomáhají připojit elektrické spotřebiče k síti a umožňují jim tak jejich fungování. Mohou být výsuvné, prodlužovací, výklopné, standardní a další běžné druhy prodlužovacích kabelů.
  • Anténní zásuvka umožňuje připojení televize či rádia. Může obsahovat obě možnosti nebo jen jednu z nich. Často je součástí také satelitní přípojka.
  • Datová zásuvka umožňuje připojení k počítačové síti.
  • Telefonní zásuvka slouží k připojení pevné linky do domácnosti. Mohou být v kombinaci s datovými.
  • Reproduktorové zásuvky umožňují dostat hudbu do všech místností v domácnosti bez nutnosti nevzhledných kabelů.
  • Ovladače žaluzií pomáhají nastavovat přirozené světlo v místnosti dle aktuální nálady.

stará zásuvka
S touto širokou řadou svých funkcí Asfora přináší do domova pohodlí moderního bydlení. Pokud i vy hledáte kvalitu, spolehlivost a skvělý design, Asfora je pro vás jistě tou správnou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup